На Кіровоградщині відбудеться акція по збору коштів для дитячого будинку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40400_1.jpg)
17 грудня, Бородаті помічники разом з Self Made Group проведуть спільну акцію по збору коштів для Новомиргородського дитячого будинку.
Акція відбудеться одночасно в двох закладах нашого міста - хлопці та дівчата будуть офіціантами в Кех bar та Мокко. Всі "чаєві" та гроші, зароблені на спеціальному "крейзі" меню - будуть перераховані в дитячий будинок. Також, в Кех bar відчинено пункт прийому речей, іграшок, дитячих книжок, для дітей цього дитячого будинку.
Хлопці обіцяють 19 грудня, в День Святого Миколая, відвідати цей заклад з новорічним концертом, де і передадуть дирекції інтернату все, що було зібрано спільними зусиллями.Нагадаємо, під час подібної акції рік тому, хлопці зібрали більш ніж 12 тис гривень, і подарували Будинку матері та дитини нову пральні машину, миючий пилосос, пральний порошок, памперси та інші подарунки. Головне гасло акції - "Подаримо дітям дитинство".
Підтримайте хлопців та дівчат в їх бажанні створити для діточок справжнє свято
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)