На Кіровоградщині видали 99 тисяч біометричних паспортів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50553_1.jpg)
У 2019 році у підрозділах Управління Держаної міграційної служби у Кіровоградській області оформлено паспорти громадянина України майже 40 тисячам осіб та закордонні паспорти - майже 58 тисячам жителів Кіровоградщини.
Щороку відзначається зростання попиту на оформлення ID-картки. Загалом з 2016 року, коли розпочато оформлення біометричних паспортів у формі картки, їх власниками у Кіровоградській області стало майже 106 тисяч жителів.
А на рік раніше у Міграційній службі стартувало оформлення закордонних паспортів з чіпом, такі документи в області отримало понад 255 тисяч осіб.
Варто зазначити, що наприкінці 2018 року розпочато оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства у формі карток з безконтактним електронним носієм. Протягом минулого року біометричними тимчасовими та постійними посвідками було документовано 1294 іноземці.
Управління ДМС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)