На Кіровоградщині у житловому секторі.загасили дві пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59367_1.jpg)
Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС в області загасили дві пожежі у житловому секторі.
Так, 26 лютого об 11:51 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу на вул. Кримській у с. Дмитрівка Кропивницького району. На час прибуття рятувальників горіло 450 м2 покрівлі та 300 м2 домашніх речей у господарчій споруді на території приватного домоволодіння. О 15:16 пожежу було ліквідовано силами знам’янського підрозділу .
Того ж дня о 22:05 стало відомо про пожежу на вул. М. Грушевського у м. Знамʼянка Кропивницького району. Там виникло загорання 0,5 м2 сміття в під’їзді на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, яке оперативно о 22:13 загасили бійці 18-ої пожежно-рятувальної частини.
Загиблих та травмованих під час пожеж немає.
Причини пожеж встановлюються.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)