На Кіровоградщині у паперовому вигляді оформлюється лише 3 відсотки митних декларацій
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15959_1.jpg)
Впровадження електронного декларування є зручною процедурою для бізнесу, що сприяє прискоренню товарообігу, скороченню часових і фінансових витрат бізнесменів на здійснення митних процедур.
За підсумками травня 2013 року митне оформлення товарів з використанням електронного декларування здійснювали 56 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Кіровоградського регіону. За цей час було оформлено 1550 митних декларацій, 97% з яких – у електронному вигляді.
При цьому кількість електронних експортних декларацій становить 99% від загальної кількості оформленого експорту, а імпортних – 92,6%. У порівнянні з аналогічним періодом 2012 року кількість електронних митних декларацій збільшилась у 10 разів – зі 140 до 1426 штук.
Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)