На Кіровоградщині у лісових масивах відбулися рейди
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54716_1.jpg)
19 квітня рятувальники спільно представниками поліції та лісового господарства провели профілактичні заходи щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки у лісових масивах міст Гайворон та Долинська, смт Олександрівка.
Організатори рейду оглянули стан протпожежних смуг, переконались у відсутності порушників пожежної безпеки та вручили відпочивальникам й жителям населених пунктів, що межують з лісами, застережні листівки, нагадали про правила пожежної безпеки у лісі, наголосили на відповідальному ставленні до природи та згадали про покарання порушників.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)