На Кіровоградщині у Гурівці відкрили Алею пам'яті (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61303_1.jpg)
На ній - фотографії Героїв громади, які заплатили найвищу ціну за свободу України. Рідні та друзі полеглих Героїв, всі небайдужі прийшли віддати шану загиблим.
Відкриваючи Алею пам’яті, ми і вшановуємо їхню пам’ять і їхній подвиг. Наші Герої ціною власного життя відстояли нашу державу, її мову, історію і власний народ.
Нехай ця алея стане символом єдності, сили та миру. Нехай вона завжди нагадує нам про те, що справжня вартість свободи і незалежності вимірюється життям тих, хто боровся за ці цінності, - зазначили на сторінці громади у фейсбуці.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)