На Кіровоградщині стартувала жнивна кампанія
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55444_1.jpg)
На Кіровоградщині стартувала жнивна кампанія зі збору ранніх зернових та зернобобових культур.
Першими розпочали жнива сільськогосподарські підприємства Олександрійського району, зокрема, ФГ «Джерело – 2». Наразі жнива йдуть в господарствах південної частини області.
За даними департаменту агропромислового комплексу Кіровоградської ОДА, попередні розрахунки показують, що після крайових обкосів вологість зерна становить 18%, що значно вище базисної (14%).
Як відомо, на більшій частині території області проходили невеликі та помірні грозові дощі. На території трьох сіл Кетрисанівської сільської ради Кропивницького району 5 липня випало від 34 до 80 мм опадів, відмічалося посилення вітру від 15 до 22 м/с, що призводило, в окремих випадках, до вилягання хлібів.
Для проведення комплексу зернозбиральних робіт у сільськогосподарських підприємствах області налічується більше 2,0 тисяч зернозбиральних комбайнів. Навантаження на один комбайн складає 263 га, проти 219 в минулому році.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)