На Кіровоградщині сталося дві ДТП
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59105_1.jpg)
Впродовж минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи двічі залучались для надання допомоги по ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.
Так, 23 січня о 09:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про ДТП на вул. Криворізькій смт Новгородка Кропивницького району, внаслідок якої легковий автомобіль Hyuindai опинився у кюветі. На місце події виїжджав підрозділ 27-ї пожежно-рятувальної частини. Рятувальники відбуксирували автівку з кювету.
Вже 24 січня о 04:36 стало відомо про ДТП біля с Олександрівка Голованівської громади Голованівського району. Бійці 13-ї пожежно-рятувальної частини, що прибули на місце події, встановили на шасі та відбуксирували з кювету легковий автомобіль Great Wall Deer.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)