На Кіровоградщині сталася подвійна ДТП (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61260_1.jpg)
Недотримання простих правил безпеки на проїзній частині призвело до подвійної ДТП
Ця автопригода сталася сьогодні, близько 10-ї години, на 677-му км автодороги М-30 між населеними пунктами Оникієво та Велика Виска Новоукраїнського району.
Водій вантажного автомобіля MAN TGX з напівпричепом не стежив за дорожньою обстановкою, не дотримався безпечної швидкості та допустив з’їзд за межі проїзної частини в кювет.
У цей час водій автомобіля Dacia Logan був неуважний, не вибрав безпечну швидкість руху, не дотримався безпечної дистанції та здійснив з ним зіткнення.
На щастя, значних травм ніхто не отримав.
На обох керманичів патрульні склали протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)