На Кіровоградщині, щоб відбуксирувати автомобіль довелося викликати рятувальників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49787_1.jpg)
1 жовтня о 02:12 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Петрове-Кривий Ріг поблизу с. Братське Петрівського району потребує допомоги водій автомобіля «ГАЗель»
Автівка через технічну поломку не могла зрушити з місця. Рятувальники 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Петрове, які прибули на місце виклику, відбуксирували автомобіль з проїжджої частини на узбіччя.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)