На Кіровоградщині сапери знищили 22 одиниці вибухонебезпечних предметів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48473_1.jpg)
15 травня саперами групи піротехнічних робіт АРЗСП Управління ДСНС у Кіровоградській області проведено роботи по знищенню вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни
а саме: артилерійські снаряди калібру 152 мм – 4 од., артилерійські снаряди калібру 105 мм – 1 од., артилерійські снаряди калібру 76 мм – 13 од. та мінометні міни калібру 82 мм – 4 од., що були виявлені у Знам’янському (с. Трепівка і с. Гостинне) та Онуфріївському (с. Вишнівка і с. Камбурліївка) районах. Небезпечні предмети були вивезені у спеціально відведене місце та знищені шляхом підриву.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)