На Кіровоградщині рятувальники вивільнили лебедя із замерзлої водойми
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40226_1.jpg)
23 листопада о 10:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від жительки смт Голованівська про те, що на центральному ставку селища до криги примерз лебідь та не може звільнитись.
Рятувальники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Голованівська на човні дістались до птаха, розбили лід та вивільнили його з крижаної пастки. Лебідь при цьому не постраждав.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)