На Кіровоградщині рятувальники тричі надавали допомогу водіям на складних ділянках доріг
![](http://fotoinform.net/uploads/news_46910_1.jpg)
23 грудня пожежно-рятувальні підрозділи області тричі залучались для надання допомоги водіям, автомобілі яких опинились у складних ситуаціях на дорогах.
Так, рятувальники 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Долинська допомогли вилучити вантажівку з кювета на автодорозі Долинська-Куцівка.
Легковик з узбіччя дороги Олександрівка-Чигирин відбуксирували рятувальники 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Олександрівка. А автобус без пасажирів, що застряг на вулиці Дружби у смт Новгородка, відбуксирували рятувальники 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)