На Кіровоградщині рятувальники тричі надавали допомогу по прибиранню аварійних дерев
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40673_1.jpg)
Минулої доби рятувальники Кіровоградської області тричі виїздили для надання допомоги по розпилюванню та прибиранню повалених дерев.
О 09:30 в с. Пурпурівка Новомиргородського району рятувальники 25-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Новоархангельська розпиляли та прибрали дерево, що впало на проїжджу частину дороги.
О 10:50 виїхали для надання допомоги по прибиранню дерева, що впало в с. Соколівське Кіровоградського району, рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький. Та о 21:35 звільнили проїжджу частину дороги від поваленого дерева біля м. Помічна Добровеличківського району рятувальники 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Добровеличківки.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)