На Кіровоградщині рятувальники провели захід для дітей (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_39986_1.jpg)
Добігає кінця Тиждень знань з безпеки життєдіяльності у Кіровоградській області, проте навчально-пізнавальні заходи для дітей різного віку, що проводять фахівці Управління ДСНС в області та підпорядкованих підрозділів, триватимуть і надалі.
Адже питання поширення знань про правила поведінки у повсякденному житті серед підростаючого покоління завжди залишатиметься одним із пріоритетних в рамках профілактичної роботи рятувальників.
Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» є однією із дієвих форм навчання дітей безпеці життєдіяльності, тому що сценарій побудований таким чином, що корисна інформація та знання передаються школярам під час цікавих конкурсів.
10 листопада фахівці Управління ДСНС в області провели такий навчально-пізнавальний захід для учнів загальноосвітньої школи с. Федорівка Кіровоградського району. Школярі мали змогу познайомитись із вогнеборцями, оглянути пожежно-рятувальну техніку, побачити, як застосовується під час ліквідації надзвичайних подій чи ситуацій рятувальне обладнання, взяти участь у тренувальній евакуації. Та головне – спробувати на деякий час «попрацювати» рятувальником.
Так, діти приміряли бойовий одяг бійців пожежно-рятувального підрозділу, вчились одягати швидко та правильно протигаз, намагались влучити у ціль пожежним рукавом. Також діти виявили великий інтерес до локації фахівця піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спецпризначення – можна було оглянути та взяти до рук муляжі вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни. Піротехнік докладно розповів школярам, як діяти у разі виявлення таких небезпечних знахідок.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)