На Кіровоградщині рятувальники провели психологічний тренінг
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49835_1.jpg)
Фахівці психологічної служби У ДСНС в області провели черговий соціально-психологічний тренінг, направлений на формування взаємодовіри, взаємодопомоги та уміння підтримувати один одного у колективі, серед особового складу Олександрійського міськрайвідділу.
Тренінг було проведено в рамках тімбілдінгу – серії тематичних занять, кінцевою метою яких є згуртування колективу, формування сильної команди, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей.
Під час тренінгових вправ кожен з учасників аналізував свою роботу в групі та роботу групи загалом, оцінив злагодженість дій команди, напрацьовував уміння працювати разом і вирішувати спільно різні проблемні питання.
Загалом учасники удосконалили навички невербального спілкування та взаємодії, проаналізували власну роль у командній роботі, усвідомили, наскільки важливою є внутрішньокомандна дисципліна і підтримка одне одного.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)