На Кіровоградщині рятувальники провели профілактичну роботу на одній із місцевих водойм
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55890_1.jpg)
З метою попередження виникнення трагічних випадків на воді 7 вересня співробітники Кропивницького районного управління ГУ ДСНС у Кіровоградській області провели профілактичну роботу на одній із місцевих водойм неподалік м. Знам’янка.
Фахівці Служби порятунку нагадали відпочивальникам правила безпечної поведінки на воді та вручили інформаційні листівки, а також розповіли про способи порятунку потопаючого та прийоми надання долікарської допомоги постраждалому. Громадянам рекомендували не заходити у воду в місцях, де невідомий стан дна, не купатися напідпитку та не запливати далеко, особливо якщо не впевнені у своїх силах, пильнувати дітей, навчати їх правилам безпеки та стежити за тим, щоб вони їх дотримувались.
«Дотримання цих простих правил не вимагає особливих зусиль, - переконували рятувальники. - Але гарантує, що відпочинок не перетвориться на трагедію».
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)