На Кіровоградщині рятувальники надали допомогу по буксируванню 7-ми транспортних засобів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42050_1.jpg)
Минула доба відзначилась помітним зменшенням кількості залучень пожежно-рятувальних підрозділів до надання допомоги водіям, чиї автомобілі опинились на складних ділянках автошляхів.
Так, бійці Управління ДСНС в області відбуксирували на безпечні ділянки доріг 7 одиниць автотранспортних засобів, а саме: вантажівки у Долинському (с. Першотравневе), Бобринецькому (біля с. Кетрисанівка) та Компаніївському районі (с. Першотравенка). Легковики потрапляли у скрутне становище на дорогах Добровеличківського (біля с. Веснянка) та Новоукраїнського районів (біля с. Цибульки).
Також потребував допомоги по буксируванню мікроавтобус на автодорозі Кривий Ріг – Кропивницький на території Новгородківського району. Крім того, у м. Кропивницький на вул. Юрія Коваленка автомобіль швидкої допомоги потрапив у замет та був доставлений рятувальниками на проїжджу частину дороги, де продовжив рух самостійно.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)