На Кіровоградщині рятувальники надали допомогу по буксируванню 4 автомобілів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34832_1.jpg)
За минулу добу рятувальники підпорядкованих підрозділів Кіровоградської області та м. Кропивницький 4 рази залучались до робіт по буксируванню автомобілів з ускладнених ділянок доріг.
Так, рятувальниками 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький відбуксировано о 7:43 по вул. Вокзальній вантажівку «Scania», о 19:08 поблизу с. Калинівка Кіровоградського району – легковий автомобіль «ВАЗ-2107».
О 20:21 у Знам’янському районі на автодорозі Знам’янка-Олександрія потребував допомоги водій вантажівки «Scania» та о 20:55 у с. Защита Новомиргородського району рятувальники надали допомогу водію вантажного автомобіля «MAN».
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)