На Кіровоградщині рятувальники доправили до лікарні породіллю
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29632_1.jpg)
19 січня о 08:19 до Служби порятунку «101» по допомогу звернулись медики Вільшанської центральної районної лікарні.
Через снігові замети лікарі не могли дістатися до вагітної жінки 1993 р.н., яка проживає у с.Владиславка цього ж району. Для того, щоб медики вчасно приїхали за викликом, дорогу розчищали тракторами, допомагав у буксируванні карети «швидкої» і пожежний автомобіль
Державної пожежно-рятувальної частини №30. Таким чином, жінку забрали з помешкання та транспортували до пологового відділення райлікарні. О 16:50 стало відомо, що мешканка села народила хлопчика. Вітаємо родину з поповненням!
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)