На Кіровоградщині рятувальники допомогли врятувати хвору жінку (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61690_1.jpg)
До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги медикам, які прямували на виклик до хворої жінки 1952 р.н. у с. Яблунівка Новоукраїнської МТГ Новоукраїнського району.
Проте, через багнюку не змогли самостійно дістатись на виклик. Рятувальники 19 пожежно-рятувальної частини, які прибули на місце виклику, надали допомогу по транспортуванню хворої жінки 1952 р.н. від її оселі до автомобіля медичної допомоги.
Наразі жінка отримує кваліфіковану медичну допомогу у медичному закладі.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)