На Кіровоградщині рятувальники 4 рази відкачували талу воду
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47374_1.jpg)
За добу 6 лютого пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області 4 рази залучались для надання допомоги населенню по відкачуванню талої води: у м. Мала Виска рятувальники 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини відкачали воду з підвального приміщення та прибудинкової території по вул. Європейській
у смт Олександрівка бійці 29-ї ДПРЧ надали допомогу по відкачці води з погребів на території приватних домоволодінь по вул. Нахімова. Аналогічну допомогу надали рятувальники 19-ї ДПРЧ м. Новоукраїнка у с. Ганнівка. Крім того, бійці 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький відкачали талу воду з підвального приміщення приватного обійстя по пров. Мінському обласного центру.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)