На Кіровоградщині розпочав роботу уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60275_1.jpg)
Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Крім Кіровоградської області представники Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин почали працювати у Донецькій, Херсонській та Івано-Франківській областях.
Родини можуть отримати детальні роз’яснення щодо алгоритму дій у випадку зникнення людини безвісти. Зокрема, регіональні представники нададуть консультації про передбачені для родин зниклих безвісти соціальні гарантії, забезпечать юридичною та психологічною допомогою.
Телефон регіонального представництва у Кіровоградській області ☎️(096) 967-26-03
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)