На Кіровоградщині розпочали будувати міні-футбольні поля, на черзі 2 нові амбулаторії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42606_1.jpg)
На Кіровоградщині вже розпочато будівництво нових міні-футбольних полів.
Роботи розпочато у Великій Висці Маловисківського району, а 10 квітня розпочнуть будувати міні-поле в Новому Стародубі Петрівського району.
Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко наголосив керівникам територій на необхідності визначитися з термінами початку спорудження таких спортивних майданчиків, повідомити про це управління капітального будівництва ОДА, а також надати необхідні документи на землю.
Стосовно будівництва типових сільських лікарських амбулаторій загальної практики, то перший заступник голови облдержадміністрації зауважив, що усі необхідні документи на земельні ділянки підготовлено для будівництва у Ганнівці Новоукраїнського та Зибковому Онуфріївського району. Ще 19 амбулаторій розпочнуть будувати після вирішення земельних питань.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)