На Кіровоградщині раніше судимий зловмисник обкрадав квартири громадян
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32572_1.jpg)
21-річний зловмисник вже кілька разів побував на лаві підсудних за майнові злочини і лише у лютому повернувся додому з в’язниці.
Стримувати себе від необдуманих вчинків зміг лише протягом кількох місяців. Врешті зловмисник за кілька тижні обікрав помешкання чотирьох жителів міста Бобринець. За скоєне йому тепер загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
Повідомлення про злочини почали надходити до поліції на початку липня. Жертвами крадія ставали жителі багатоповерхових будинків, квартири яких розташовувалися на першому поверсі. Слідкуючи за тим, хто з потерпілих, ідучи з дому, забував зачинити вікна, чоловік знаходив підручні засоби за допомогою яких безперешкодно долав незначну висоту. Порядкуючи в чужій хаті, злодій миттю вишукував прикраси власниць та готівку, жіночі сумочки, телефони, інші цінні речі. Далі він тим самим шляхом залишав місце злочину і, не привертаючи зайвої уваги, йшов начебто у своїх справах.
Зловмиснику вдалося обікрасти власників чотирьох квартир. Після скоєного, він відвіз прикраси до обласного центру та продавав випадковим людям. Таким чином, зміг «збагатитися» на 18 тисяч гривень і припиняти таку «діяльність», схоже, зовсім не збирався. Врешті чоловіка зупинили поліцейські. Свою вину підозрюваний визнав повністю.
По даному факту розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». За ці дії він може знову потрапити за ґрати строком до 6 років.
Сектор комунікації поліції ГУНП в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)