МОЗ повідомляє: 7 235 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 3 березня 2021 року. Зокрема, захворіли 429 дітей та 319 медпрацівників. Також за минулу добу ▪️госпіталізовано – 3 486 осіб; ▪️виписано з лікарень – 2 925 осіб; ▪️летальних випадків – 185; ▪️одужало – 5 118 осіб; ▪️здійснено тестувань за добу – 85 043 (зокрема методом ПЛР – 34 945, методом ІФА – 17 688); ▪️досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 32 410.

На Кіровоградщині пройшли обласні змагання з пляжного волейболу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Июнь 29, 2011 | Новини | Просмотров: 1585 | Комментариев: 0

Відкриті обласні змагання з пляжного волейболу проведено напередодні Дня Конституції України обласним центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та Кіровоградською обласною федерацією волейболу України. Про це інтернет-видання  «FotoInform» повідомилили у прес-службі Кіровоградського ОЦФЗН Спорт для всіх

Змагання проведено у двох вікових категоріях. Не зважаючи на мінливу погоду, яка супроводжувалась сильним дощем, гравці тринадцяти команд, продемонстрували неабияку майстерність володіння м’ячем.
За результатами проведення змагань визначено переможців та призерів.
У молодшій віковій категорії І місце вибороли Покотило Олег та Ломакін Олександр, ІІ місце посіли Костюченко Олександр та Бондар Павло, ІІІ місце здобули Хомич Олександр та Чучак Андрій. У старшій віковій категорії призові місця розподілено наступним чином: на І місці команда у складі Гержова Олександра та Терпєлова Вячеслава, на ІІ – Кувакін Олег та Кривинець Валерій і на ІІІ – Шаповал Олег та Разумній Володимир.
Команди, які посіли ІІ та ІІІ місця нагороджено дипломами та медалями, а за І місце учасники команд одержали від директора центру та голови федерації дипломи, медалі та кубки.