МОЗ повідомляє: 24 вересня (станом на 9:00) в Україні 188 106 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 3 757 летальних, 83 458 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 3 372 нові випадки. Загалом проведено 2 129 156 тестувань методом ПЛР. За добу одужали 1 788 пацієнтів.

На Кіровоградщині пройшли обласні змагання з пляжного волейболу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Июнь 29, 2011 | Новини | Просмотров: 1562 | Комментариев: 0

Відкриті обласні змагання з пляжного волейболу проведено напередодні Дня Конституції України обласним центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та Кіровоградською обласною федерацією волейболу України. Про це інтернет-видання  «FotoInform» повідомилили у прес-службі Кіровоградського ОЦФЗН Спорт для всіх

Змагання проведено у двох вікових категоріях. Не зважаючи на мінливу погоду, яка супроводжувалась сильним дощем, гравці тринадцяти команд, продемонстрували неабияку майстерність володіння м’ячем.
За результатами проведення змагань визначено переможців та призерів.
У молодшій віковій категорії І місце вибороли Покотило Олег та Ломакін Олександр, ІІ місце посіли Костюченко Олександр та Бондар Павло, ІІІ місце здобули Хомич Олександр та Чучак Андрій. У старшій віковій категорії призові місця розподілено наступним чином: на І місці команда у складі Гержова Олександра та Терпєлова Вячеслава, на ІІ – Кувакін Олег та Кривинець Валерій і на ІІІ – Шаповал Олег та Разумній Володимир.
Команди, які посіли ІІ та ІІІ місця нагороджено дипломами та медалями, а за І місце учасники команд одержали від директора центру та голови федерації дипломи, медалі та кубки.

Будь в курсі найсвіжіших і актуальних новин в місті Кропивницький! Підписуйся на наш канал в YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.