На Кіровоградщині провели профілактичні заходи в м. Долинська
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41866_1.jpg)
23 лютого фахівці Долинського районного відділу Управління ДСНС в області провели профілактичні заходи в м. Долинська та поспілкуватись із громадянами стосовно правил безпеки життєдіяльності у зимовий період.
Основне завдання, яке ставлять перед собою фахівці Служби порятунку під час проведення роз’яснювальної роботи, – це нагадати людям прості, але вкрай важливі способи убезпечення життя, здоров’я та майна від пожеж й інших надзвичайних подій.
Тож громадяни мали можливість згадати про ті небезпеки, які чатують на них у побуті, а саме: несправні та застарілі електропроводки, що є найпоширенішою причиною пожеж; несертифіковані та саморобні обігрівальні прилади, які також вкрай пожежонебезпечні; печі та груби у неналежному стані.
Крім того, часто звичайна людська необережність може завдати великого лиха, тому варто позбавитись звички палити у ліжку, обігрівати приміщення газовими плитами, сушити білизну над ввімкненими конфорками, намагатись самостійно полагодити електро- та газові побутові прилади. Та особливо «пожежонебезпечними» є дітлахи, залишені без нагляду дорослих та не поінформовані в достатній мірі щодо наслідків пустощів з вогнем та іншими небезпечними речами.
Крім того, з плином часу не зникає небезпека виявлення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, тому фахівці Служби порятунку нагадали мешканцям м. Долинська, як діяти у такому випадку.
Як показує практика, найкраще інформація засвоюється, коли вона прослухана та записана короткими і чіткими тезами. Тому рятувальники завжди мають з собою застережні листівки, які вони роздають громадянам під час бесіди.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)