На Кіровоградщині провели навчання «Сталий розвиток сільських територій»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62163_1.jpg)
Навчання відбулося за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації державних службовців, представників структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, а також посадових осіб місцевого самоврядування.
Учасники удосконалили знання про структуру та особливості функціонування соціально-економічної, екологічної та управлінської бази розвитку сільських територій. А також ознайомились з успішними випадками практичних прикладів щодо розвитку підприємництва на селі.
З вітальним словом до слухачів звернувся профільний заступник начальника Кіровоградської ОВА Юрій Миколаєнко.
"Навчання із запропонованої тематики є важливим для нас, адже піднімає тему сталого розвитку сільських громад безпосередньо через розвиток аграрного сектору. До того, він, формує основу продовольчої і, значною мірою, економічної та екологічної безпеки, а також соціально-економічні основи розвитку сільських територій".
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)