На Кіровоградщині провели дезінфекцію громадських місць
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51601_1.jpg)
18 травня відповідно до звернень керівництва селищних рад Онуфріївського району особовий склад 33-ї ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області, з метою профілактики захворювань, пов’язаних із поширенням вірусу COVID-19, здійснив дезінфекційні заходи 23-х об’єктів
(магазини, адміністративні будівлі, поштові відділення, зупинки громадського транспорту тощо та прилеглі території) у селах Камбурліївка, Омельник та Василівка Онуфріївського району.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)