На Кіровоградщині проведено змагання з багатоборства кінологів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16685_1.jpg)
25-26 липня на базі Кіровоградської виправної колонії (№6), проведено II– етап змагань з багатоборства кінологів на першість територіального органу управління ДПтС України в Кіровоградській області.
В змаганнях прийняли участь представники трьох установ області, по два молодших інспектора-кінолога від установи. Згідно з положенням проведення змагань переможець визначався за виконання вправ комплексу загальної підготовки, комплексу вправ спеціальної підготовки та подолання смуги перешкод. В запеклій боротьбі вкотре показали найкращі результати представники Петрівської виправної колонії (№49), які не вперше показують високі результати в підготовці службових собак, зайняли перше місце та були нагороджені кубком. Друге місце зайняли представники Кіровоградської виправної колоні (№6), а третє почесне місце представники Кіровоградського слідчого ізолятора, всі були відзначені та нагороджені дипломами за зайняті призові місця.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)