На Кіровоградщині протягом доби, що минула, виникло чотири пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59309_1.jpg)
Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС в області залучались на гасіння чотирьох пожеж різного характеру.
Так, 19 лютого о 12:11 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу на вул. Дружби в смт Новгородка Кропивницького району. На час прибуття пожежно-рятувального підрозділу горів автомобіль “Нісан” та 10 м2 перекриття гаражу. Силами новгородківського підрозділу пожежу було ліквідовано о 13:00.
Крім того, впродовж доби пожежно-рятувальні підрозділи області тричі залучались на гасіння сухої рослинності на відкритій території. У с. Новочигиринка Устинівської громади Кропивницького району загасили загорання 2,5 га сухої трави. Також ліквідовано дві пожежі сухої трави площею 200 м2 та 300 м2 у с. Ясинуватка Пантаївської громади Олександрійського району.
Загиблих та травмованих під час пожеж немає.
Причини пожеж встановлюються.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)