У зв'язку з відключеннями електроенергії для сталої роботи сайту потребуємо фінансової допомоги для закупівлі необхідного обладнання - натиснути тут
                                                                        

На Кіровоградщині прокуратура закликає поліцію до ефективної профілактичної роботи з неповнолітніми

Січень 25, 2018 | Новини | Переглядів: 763 | Коментарі: 0

Органами прокуратури Кіровоградщини проведено перевірки в діяльності територіальних органів Національної поліції в Кіровоградській області.

Результати вивчення засвідчили системні порушення вимог чинного законодавства у діяльності територіальних підрозділів поліції в частині проведення індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітніми, які вступили у конфлікт із законом.

Так, зокрема, Кіровоградським та Новоукраїнським місцевими прокурорами встановлено, що на обліку в підрозділах ювенальної превенції місцевих відділів поліції, у зв’язку із вчиненням кримінальних правопорушень, перебували 6 підлітків, які, упродовж 2017 року вчинили нові злочини. Вивчивши причини та умови, які спонукали дітей до вчинення повторних кримінальних правопорушень працівники прокуратури прийшли до висновку, що одним із найвагоміших факторів є формування в підлітків стійкого відчуття безкарності, що в подальшому зумовлює скоєння повторних, але уже більш тяжких злочинів переважно корисливого спрямування. Наведене в свою чергу є наслідком низькоефективної роботи органів системи профілактики, зокрема органів поліції.

Крім того, у ході вивчення прокурорами виявлено порушення щодо несвоєчасної постановки дітей на профілактичний облік, неналежного ведення обліково-профілактичних справ, а також формального підходу до виявлення причин і умов, що сприяють вчиненню злочинів.

З указаних підстав органами прокуратури області внесено три документи прокурорського реагування, які скеровано для розгляду до ГУНП в області.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області


Ви можете підтримати наш портал Фінансово

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool