На Кіровоградщині прокуратура у суді відстоює права дівчини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30258_1.jpg)
Новоукраїнською місцевою прокуратурою вжито заходів представницького характеру на захист прав дитини, позбавленої батьківського піклування.
Зокрема, відповідно до даних служби у справах дітей в 2015 році дівчина досягла 18-річного віку.
Однак, згідно інформації відділу освіти, молоді та спорту одноразова допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку, їй не нарахована та фактично не виплачена, чим грубо порушено вимоги чинного законодавства в сфері охорони дитинства.
Для поновлення майнового права дитини пільгової категорії ювенальним прокурором заявлено адміністративний позов з вимогою визнати неправомірною бездіяльності чиновників та стягнути на користь дівчини вказану одноразову допомогу.
На даний час судом відкрито провадження у справі.
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)