На Кіровоградщині продовжують проводити дезінфекційні заходи
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51229_1.jpg)
6 квітня за зверненнями, що надійшли від місцевих органів влади Кіровоградської області, рятувальники провели дезінфекційні заходи у потенційно небезпечних з точки зору можливості розповсюдження інфекції місцях.
Так, у м. Новомиргород дезінфекційним розчином були оброблені під’їзди двох житлових будинків по вул. Афанасьєва, 4-х зупинок по вул. Соборності та Ільїнська, 3-х дитячих майданчиків на території мікрорайонів Софіївка та Біла Глина
У смт Вільшанці рятувальники дезінфікували розчином під’їзди 11-ти 2-поверхових житлових будинків по вул. Лагонди та Миру.
У м. Олександрії проведено санітарну обробку спецрозчином із акумуляторних оприскувачів і мотооприскувачів 90 автобусних зупинок міського транспорту по проспекту Соборний, вул. Нагорна, Героїв Сталінграда, Жуковського, Садова, 6-го Грудня, Кременчуцьке шосе, Знам’янське шосе.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)