На Кіровоградщині продовжують гинути люди
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44852_1.jpg)
Невтішна статистика щодо загибелі людей на воді дозволяє зробити припущення, що громадяни не досить серйозно сприймають небезпеку відкритих водойм. Здається, що лихо може трапитись лише з кимось іншим... Проте варто пам’ятати кожному: вода – сувора стихія, яка ніколи не вибачає помилок.
Оскільки купальний сезон ще триває та, на жаль, продовжують гинути люди, Управління ДСНС у Кіровоградській області звертається до усіх з переконливим проханням дотримуватися правил безпечної поведінки під час купання і катання на плавзасобах.
Купатись варто тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Якщо ви відпочиваєте разом з дітьми, тримайте їх під постійним наглядом.
Не слід заходити у воду в незнайомому для вас місці.
Уникайте води із швидкою течією.
Не заходьте у воду напідпитку.
Ніколи не плавайте на самоті.
Не пірнайте з підвищень у неперевірених місцях.
Подбайте про власну безпеку! Спинимо страшну статистику разом!
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)