На Кіровоградщині продовжують допомагати водіям долати складні ділянки доріг (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53998_1.jpg)
Протягом минулої доби рятувальники 20 разів виїздили для надання допомоги водіям транспортних засобів, що через складні погодні умови не змогли подолати проблемні ділянки доріг.
Загалом рятувальники У ДСНС у Кіровоградській області допомогли водіям 16 вантажівок, 4 легкових автомобілів та 2 автобусів у м. Кропивницький, м. Олександрія, м. Новоукраїнка, м. Новомиргород, м. Знам’янка, смт Устинівка, смт Вільшанка, смт Новоархангельськ, а також на дорогах у Бобринецькому, Новгородківському, Добровеличківському, Кропивницькому районах.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)