На Кіровоградщині приборкали пожежу в житловому будинку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38816_1.jpg)
7 вересня о 08:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння на вул. Панаріна смт Знам’янка-Друга.
По прибуттю пожежно-рятувального підрозділу на місце події було встановлено, що в житловому будинку горить підлога на площі 3 м2 та 6 м2 речей домашнього вжитку. Травмованих та загиблих немає. Силами вогнеборців о 08:27 пожежу було локалізовано та о 09:09 – ліквідовано.
До гасіння пожежі залучались 10 чоловіків особового складу, 2 одиниці техніки 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Знам’янка та місцева пожежна команда ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія».
Причину пожежі встановлюють фахівці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)