На Кіровоградщині приборкали пожежу в приватному домоволодінні

Липень 17, 2017 | Новини | Переглядів: 914 | Коментарі: 0

17 липня о 02:37 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння на вул. Покровська смт Добровеличківка.

По прибуттю пожежно-рятувального підрозділу на місце події було встановлено, що горить гараж на площі 12 м2 та 3 м3 дров у ньому.

Травмованих та загиблих немає. Силами вогнеборців о 02:50 пожежу було локалізовано та о 03:33 – ліквідовано. До гасіння пожежі залучались 4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Добровеличківки та місцева пожежна команда с. Липняжка.

Причину пожежі встановлюють фахівці.

Прес-служба У ДСНС в області

Натисніть посилання  щоб приєднатися до ⭐️Партнерської програми Temu⭐️


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.

Hostpro




Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
hit.ua: сейчас на сайте, посетителей и просмотров за сегодня