На Кіровоградщині працюють 240 дитсадків
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52328_1.jpg)
У Кіровоградській області 240 дитячих садків відновили роботу в умовах адаптивного карантину.
Про це проінформувала заступниця голови ОДА Тетяна Волинець сьогодні, 6 серпня.
«До відвідування закладів дошкільної освіти наразі повернулись 6 859 дітей. Усі дитсадки забезпечені в достатній кількості пірометрами, дезінфікуючими та антисептичними засобами», – зазначила Тетяна Волинець.
Через відсутність потреби частина закладів тимчасово не працює.
Наразі в дитсадках триває підготовка до нового навчального року й проводяться ремонтні роботи. За умови скасування карантину з 1 вересня вересня ще понад 200 дитячих садочків області готові будуть функціонувати у звичайному режимі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)