На Кіровоградщині пів сотні юнаків та дівчат змагались у стрільбі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53545_1.jpg)
Завершальний етап обласного конкурсу для молоді Sniper-20 відбувся на території стрілкового клубу «Arms club» у селі Новоандріївка Новгородківського району.
Стріляли з автомата Калашникова та снайперської гвинтівки. Вік учасників – від 16 до 21 року. Ділились на дві категорії: без досвіду поводження з вогнепальною зброєю та з досвідом поводження з вогнепальною зброєю.
Під час конкурсу перший заступник голови Кіровоградської ОДА Валерій Жалдак нагородив найкращих учасників та наголосив, що запорука безпеки держави починається з формування і цементування власної ідентичності та патріотизму молодого покоління.
Організаторами стали ГО «Волонтерське об’єднання учасників Майдану та бойових дій» та Кіровоградський обласний військовий комісаріат. У такий спосіб вирішили мотивувати молодь до служби у Збройних силах України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)