На Кіровоградщині піротехніки знищили 2 боєприпаси часів Другої світової війни
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44832_1.jpg)
3 серпня особовий склад групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Кіровоградській області проводив роботи по знищенню застарілих боєприпасів.
Вибухонебезпечні предмети було виявлено у р. Південний Буг у с. Хащувате Гайворонського району та пізніше ідентифіковано фахівцями як артилерійський снаряд 152 мм (1 од.), авіабомба SC-50 (1 од.) часів Другої світової війни.
Шановні громадяни! Пам’ятайте: якщо ви натрапили на підозрілий металевий предмет, ймовірно, схожий на старий боєприпас, не торкайтесь його і не переміщуйте. Позначте місце знахідки та негайно телефонуйте за номером «101»!
Управління ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)