На Кіровоградщині піротехніки вилучили та знешкодили боєприпаси
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33662_1.jpg)
31 жовтня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення артилерійських снарядів у с.Тишківка Добровеличківського району.
Небезпечну знахідку часів Другої світової війни виявив під час обробки земельної ділянки місцевий житель. Чоловік одразу повідомив про подію за телефоном «101».
1 листопада фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначеня У ДСНС в області, які прибули за вказаною у повідомленні адресою, ретельно обстежили прилеглу територію з міношукачами та додатково виявили застарілі боєприпаси: артснаряд 76 мм – 19 од., артснаряд 82 мм – 5 од., мінометна міна 50 мм – 2 од., сигнальний вистріл – 27 од.
О 16:00 піротехніки знешкодили небезпечні знахідки на спеціальному майданчику.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)