На Кіровоградщині підрядник «нагрів руки» майже на 300 тис грн бюджетних коштів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59715_1.jpg)
Привласнив бюджетні кошти на ремонті приймального відділення лікарні - судитимуть директора ТОВ
Як встановили прокурори, ремонтуючи приймальне відділення лікарні в місті Олександрія та сільську амбулаторію, недобросовісний підрядник «нагрів руки» майже на 300 тис грн бюджетних коштів.
У 2020 році товариство, яке очолював обвинувачений, виграло тендер на виконання будівельних робіт з реконструкції приймального відділення центральної міської лікарні у Олександрії. Незважаючи на те, що роботи фактично здійснювались не у повному обсязі, директор ТОВ вніс в акти виконаних робіт завідомо неправдиві відомості. На підставі підписаних ним офіційних документів на рахунок ТОВ було безпідставно перераховано майже 130 тис. грн бюджетних коштів.
У такий же спосіб спритник нажився на бюджеті ремонтуючи сільську амбулаторію у селищі Велика Скельова Олександрійської громади. За тією ж схемою підрядник привласнив 151 тис гривень.
Обвинуваченому загрожує до 5 років позбавлення волі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)