На Кіровоградщині перекинулась ємність із 5 тоннами аміачної води
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30653_1.jpg)
29 березня о 09:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на автодорозі м. Помічна Добровеличківського району з платформи автомобіля ЗІЛ впала ємність, у якій містилося 5 тонн аміачної води.
Речовина використовується для підживлення рослин азотом, в результаті перекидання стався витік близько 500 л добрива.
До місця події залучалося відділення на автоцистерні Державної пожежно-рятувальної частини №16 м. Помічна. На даний час витік рідини з ємності ліквідовано. Місце розливу обваловане та пролите водою. Загрози населенню та навколишньому середовищу немає.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)