На Кіровоградщині переходять на вугілля?
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26621_1.jpg)
За травень 2015р. підприємствами та організаціями м. Кіровограда використано на виробничі, комунально-побутові потреби палива дизельного 1,3 тис.т, вугілля кам’яного – 1,1 тис.т, бензину моторного – 0,4 тис.т. Крім того використання газу природного з урахуванням реалізації населенню становило 8,2 млн.м3.
Порівняно з травнем 2014р. використання вугілля кам’яного збільшилось на 44,4%, палива дизельного – на 4,6%. Водночас зменшилось використання газу природного на 17,4%, бензину моторного – на 14,8%.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)