На Кіровоградщині оголошено набір кандидатів до піротехнічного підрозділу ДСНС
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60113_1.jpg)
Головне управління ДСНС України вКіровоградській області у зв’язку із збільшенням чисельності групи піротехнічних робіт проводить підбір кандидатів для проходження служби в ДСНС
До лютого 2022 року піротехнічний підрозділ Кіровоградського гарнізону складався з 16 саперів, зараз їх кількість становить 31, а уся потреба - 74 особи.
У зв’язку з цим, Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС у Кіровоградській області проводить набір на посади фахівців піротехнічного відділення. Навчання - безкоштовне. Вимоги до кандидатів:
- вік до 30 років;
- повна загальна або середня освіта;
- обов’язкове перебування на військовому обліку.
За більш детальною інформацією звертатися до відділу управління персоналом за адресою: м. Кропивницький, вул. Шевченка, 3.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)