На Кіровоградщині є нові жертви холодної зими
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8700_1.jpg)
До опікового відділення обласної лікарні з діагнозом загальне переохолодження І – ІІІ ступенів госпіталізовано жительку Кіровограда 1959 р.н. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області
До травматологічного відділення Новомиргородської ЦРЛ, з діагнозом обмороження ніг ІІ ступеня госпіталізовано жителя с. Кам’янка 1946 р.н. До приймального відділення Олександрійської ЦМЛ з діагнозом обмороження III-IV ступенів пальців руки звернувся чоловік 1986 р.н., який відмовився від госпіталізації.
До приймального відділення Гайворонської ЦРЛ з діагнозом загальне переохолодження І ступеню госпіталізовано місцевого жителя 1965 р.н. До травмотологічного відділення Новомиргородської ЦРЛ з діагнозом обмороження нижніх кінцівок І ступеню жителя села Турія 1976 р.н.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)