На Кіровоградщині нетвереза водійка спричинила дорожньо-транспортну пригоду (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59406_1.jpg)
Понівечений автомобіль та два адміністративні протоколи стали результатом керування автомобілем у стані сп’яніння
Ця подія сталася вчора, близько 22-ї години, на автодорозі М-30 неподалік міста Кропивницького.
Водійка, керуючи автомобілем ВАЗ 21070, не дотрималася безпечної швидкості руху та не впоралася з керуванням. Унаслідок чого її транспортний засіб розпочав некерований рух та вилетів за межі проїзної частини в кювет.
На щастя, 32-річна керманичка не травмувалася.
На місці події поліцейські одразу помітили у неї ознаки алкогольного сп’яніння. Перевірка за допомогою приладу Драгер показала 1,8 проміле, що у 9 разів перевищило допустиму норму.
За скоєні правопорушення поліцейські склали на водійку протоколи за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та за ст.124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)