На Кіровоградщині найбільше хворих на коронавірус зафіксовано в Кропивницькому
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51824_1.jpg)
Також Кропивницькому та Маловисківському районах.
Упродовж минулого тижня в обласному центрі щодня реєструвались нові випадки інфікування.
Минулої доби методом ПЛР-реакції було проведено 192 обстеження. Із них виявили 3 хворих. Йдеться про 2 жінки віком 30 і 43 років із Кропивницького та 30-річну жінку з Суботців Знам'янського району.
Зафіксовано черговий летальний випадок. У Центральній міській лікарні в Кропивницькому помер 78-річний чоловік. Перебував у інфекційному відділенні інтенсивної терапії 5 днів. Помер від спричинених хворобою ускладнень.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)