На Кіровоградщині на хабарі затримали держслужбовця
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28657_1.jpg)
За клопотанням прокуратури області службовцю Відділу державної виконавчої служби Новомиргородського районного управління юстиції, викритому на отриманні 5 тис. грн неправомірної вигоди, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Крім того, державному виконавцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, 6 листопада прокуратурою області спільно із СБУ в області вказану особу було викрито на отриманні 5 тис. грн неправомірної вигоди. Кошти службовець вимагав та отримав за скасування заборони виїзду закордон та не вжиття заходів виконавчого характеру, таких як накладення арешту на майно.
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)